Стадион: "Молиню", Уулвърхемптън
Дата: 18.02.2017г.
Час: 19:30
Съдия: Джонатън Мос

Формата на Уулвс се понижи след шокиращата победа на тима над Ливърпул в четвъртия кръг от ФА Къп. Отборът на Пол Ламбърт загубиха всички три срещи след това, въпреки последните две да бяха минимални загуби.

Челси няма загуба в последните си 7 срещи след загубата от Тотнъм през януари и отборът има повече от достатъчно дълбочина дори да не използва важните си имена в срещата. С оглед на факта, че отборът може да почине до следващия уикенд обаче може да се заложи и на силна постройка от Антонио Конте.

Челси е в почти перфектно здраве след като само Джон Тери е поставен под въпрос с травма в слабините, получена на тренировки. Давид Луис и Маркос Алонсо получиха почивка и не пътуваха в тима. Очаква се Диего Коста също да не участва освен ако не се наложи.

При домакините контузени са Греъм, Уилямсън и Зиро, като под въпрос са още Джо Мейсън и Джак Прайс. Очаква се Пол Ламбърт да заложи на най-силната възможна постройка срещу лидера от Висшата лига.

Челси победи с 6:0 този противник когато отборите се срещнаха последно през 2012-та година, като не е изключено да видим и повторение на този резултат.

Прогноза: Уулвс - Челси 0:3