Интер с трудна победа при визитата си на Палермо

Интер постигна много трудна, но важна победа с 1:0 при визитата си на борещия се за оцеляване тим на Палермо. В 65-ата минута падна единственото попадение в срещата. Кандрева намери Жоао Марио и той технично опъна мрежата на Палермо за 0:1.

Трябва да се отбележи, че в последните десет минути "нерадзурите" играха в намален състав, след като от игра бе отстранен Ансалди. В продължението на мача бе изгонен и Гаци от Палермо.

За сицилианците като резерва в последните минути се появи българският национал Ивайло Чочев. Той имаше възможност да изравни резултата малко преди края, но ударът му мина на сантиметри встрани от вратата.

С тези три точки "нерадзурите" задминаха градския съперник Милан в класирането и това беше допълнителен повод за радост в техните редици.