Сари: Всичко е възможно след победата на Наполи над Милан

Маурисио Сари похвали Наполи след победата над Милан снощи и заговори, че сега този отбор може да стане страхотен. Наполи вкара два пъти в първото полувреме за крайното 2:1 след добър мач на "Сан Сиро". Два гола в 9 минути от Инсине и Калехон вдъхновиха гостите в Милано, след което Сари заяви:

"Ние показахме обичайните слабости, но всичко беше крачка напред, защото ние ги задържахме за победата и започнахме да контролираме топката по-добре с времето. Тези момчета трябва да разберат, че имат страхотен потенциал, но не трябва да губят и смиреността си, докато намерят решителността да станат страхотен отбор.

"Ние вече сме добър отбор, но можем да сме страхотни. Видях стъпка напред по отношение на психиката днес и показахме мъжество, така че това е отличен знак."

Наполи е наравно с Рома на второто място в Италия преди срещата на "вълците" от 21-я кръг с Каляри.