Тотнъм продължи през Астън Вила (видео)

Тотнъм прие Астън Вила за срещата от третия кръг на ФА Къп. Днес домакините от "Уайт Харт Лейн" оставиха победата си за късно в срещата и след попадения от Бен Дейвис и Хунг-Мин Сон шпорите спечелиха с 2:0.

До почивката днес Тотнъм владееше топката и Астън Вила се организираше добре в защита. Момчетата на Стив Брус не позволяваха на домакините възможности за добри атаки до тук.

В 51-ата минута Тотнъм получи добра възможност чрез Сон, но той бепе блокиран. В 65-ата минута Вила отговори след дълбоко подаване от статично положение, при което Честър беше лишен от удар с добра намеса от Викърс, а Алдервайрелд надигра Агбонлахор.

В 71-ата минута Н'Куду намери главата на Бен Дейвис за 1:0 за домакините, а 9 минути след това активният Сон успя да вкара след добра работа на Сисоко от дясно за крайното 2:0.