Тотнъм победи ЦСКА Москва (видео)

Тотнъм при ЦСКА Москва на стадион "Уембли" днес в последната среща от груповата фаза на Шампионска лига. Домакините успяха да надделеят с 3:1 благодарение на попадения от Деле Али, Хари Кейн и автогол на Игор Акинфеев, докато само Алан Дзагоев успя да реализира за руснаците.

Срещата започна много силно за домакините, като Али имаше ранно положение в 3-ата минута. Сон затрудни Акинфеев в 11-ата минута. Последва положение и спасяване срещу Ериксен. В 25-ата минута Али пропусна отново и така се стигна до 33-ата минута и голът на ЦСКА. Тук против събитията на терена с първото си положение гостите поведоха когато Тошич се справи с Фертонген и изведе Дзагоев, а с уверен удар той вкара за 1:0.

В 38-ата минута обаче Али успя да вкара след добра игра на Уокър и Ериксен като полузащитникът свали топката в наказателното поле и стреля в далечния ъгъл на вратаря за 1:1. Точно преди почивката важен гол вкара Хари Кейн след центриране на Дани Роуз на чиста позиция - 2:1.

В 78-ата минута падна последното попадение, което беше записано като автогол на Акинфеев след един удар с глава на Али - 3:1.