Лудогорец взе точка срещу ПСЖ и продължава с евроучастието си (видео)

Лудогорец направи един от най-великите си мачове в своята история. Разградчани стигнаха до 2:2 като гост на ПСЖ в последен мач от груповата фаза на ШЛ. По този начин Лудогорец финишира трети в групата си и ще продължи да играе в Лига Европа.

Мисиджан откри резултата в 15-ата минута. Анисе отне топката в центъра на терена и подаде наляво към Натанаел. Той от своя страна центрира отлично към Върджил Мисиджан, който с глава не остави шанс на Ареола - 1:0. Кавани изравни със задна ножица не и без помощта на Сисиньо, като това стана след час игра.

В 68-ата минута Кафу подаде отлично към Вандерсон, който след шут по земя от 17 метра вкара за 2:1. До края играчите на ПСЖ бяха близо до изравнителен гол, но като нацелиха и греда чрез Тияго Силва. Все пак в добавеното време Анхел Ди Мария успя да реализира изравнителното попадение.