Лудогорец и Базел - кръгла нула (видео)

Лудогорец и Базел не успяха да се победят, завършвайки наравно при резултат 0:0 в мач от петия кръг на груповата фаза в Шампионска лига. Двата тима изиграха един доста скучен мач, като все пак по-добрите положения бяха пред вратата на разградчани.

В 17-ата минута Зуфи шутира от 23 метра, но Владо Стоянов боксира. В 30-ата минута гостите получиха право да изпълнят фаул, като Делгадо стреля от малък ъгъл, но Стоянов отново спаси.

Две минути преди края на първата част Ланг центрира към Зуфи, който шутира опасно, но право в ръцете на българския страж. Втората част също бе много скучна. В 76-ата минута Елионуси излезе очи в очи с Владо Стоянов, но вратарят направи страхотно спасяване и запази вратата си суха. До края на мача не се случи нищо интересно.