НОВИНИ »

ПОСЛЕДНИ 10 СТАТИИ OT

виж всички

ИЗМИНАЛИ МАЧОВЕ

КЛАСИРАНЕ

#   Отбор М П Р З Т
1 Зенит Зенит

П

П

Р

Р

П

10
7
3
0
19:3 (16)
24
2 Краснодар Краснодар

Р

Р

П

П

П

10
6
3
1
17:8 (9)
21
3 Локомотив (Москва) Локомотив (Москва)

З

П

П

Р

З

10
6
2
2
14:10 (4)
20
4 ЦСКА (Москва) ЦСКА (Москва)

П

Р

З

П

П

10
6
1
3
14:9 (5)
19
5 Ростов Ростов

П

Р

Р

Р

З

10
4
4
2
10:7 (3)
16
6 Рубин Рубин

Р

П

П

З

З

10
4
2
4
15:10 (5)
14
7 Ахмат Ахмат

З

З

П

Р

Р

10
4
2
4
13:15 (-2)
14
8 Урал Урал

Р

Р

З

Р

П

10
2
7
1
10:9 (1)
13
9 Спартак (Москва) Спартак (Москва)

З

З

Р

П

Р

10
3
4
3
14:15 (-1)
13
10 Арсенал (Тула) Арсенал (Тула)

Р

П

З

Р

П

10
3
2
5
10:13 (-3)
11
11 Уфа Уфа

З

Р

З

З

З

10
2
4
4
7:13 (-6)
10
12 Динамо (Москва) Динамо (Москва)

П

Р

З

Р

З

10
2
3
5
9:11 (-2)
9
13 Тосно Тосно

П

Р

З

Р

Р

10
2
3
5
9:12 (-3)
9
14 СКА-Хабаровск СКА-Хабаровск

Р

Р

Р

Р

Р

10
1
5
4
6:10 (-4)
8
15 Амкар Амкар

Р

З

П

З

П

10
2
2
6
3:9 (-6)
8
16 Анжи Анжи

З

З

П

Р

З

10
2
1
7
7:23 (-16)
7

ПРЕДСТОЯЩИ МАЧОВЕ

виж пълна статистика

OЩЕ НОВИНИ ОТ

виж всички

ВИДЕО -

РЕЗУЛТАТИ НА ЖИВО

Астана - Taraz
2:0
14:00
Атлетико Мадрид - Севиля
-
14:00
Глазгоу Рейнджърс - Селтик
-
14:30
Уест Хам - Тотнъм
-
15:30
Славия - Витоша Бистрица
-
16:00
Рома - Удинезе
-
16:30
Termalica Bruk-Bet Nieciecza - Lechia Gdansk
-
16:30
Динамо Москва - ЦСКА Москва
-
16:30
РБ Лайпциг - Айнтрахт Франкфурт
-
16:30
Хофенхайм - Шалке 04
-
16:30
Вердер Бремен - Фрайбург
-
16:30
Майнц 05 - Херта Берлин
-
16:30
Щутгарт - Аугсбург
-
17:00
Бърнли - Хъдърсфийлд
-
17:00
Евертън - Борнемут
-
17:00
Манчестър Сити - Кристъл Палас
-
17:00
Саутхамптън - Манчестър Юнайтед
-
17:00
Стоук Сити - Челси
-
17:00
Суонзи - Уотфорд
-
17:00
Марек - ЦСКА 1948
-
17:15
Алавес - Реал Мадрид
-
17:30
Пирин Благоевград - Верея Стара Загора
-
18:00
Монпелие - ПСЖ
-
19:00
Pogon Szczecin - Gornik Zabrze
-
19:00
Спартак Москва - Анжи
-
19:00
Спал 2013 - Наполи
-
19:30
Фенербахче - Бешикташ
-
19:30
Малага - Атлетик Билбао
-
19:30
Борусия Дортмунд - Борусия Мьонхенгладбах
-
19:30
Лестър - Ливърпул
-
20:00
Nea Salamis - АЕК Ларнака
-
20:00
Черно море - Етър
-
20:00
Люцерн - Лозана
-
21:00
Бордо - Гинган
-
21:00
Каен - Амиен
-

НОВИНИ

КОМЕНТАРИ

АНКЕТА

До колко ще следите мачовете от груповата фаза на ШЛ?

виж резултати

В КАДЪР

Азар се сбогува с Коща. Не закъсня и отговорът на испанеца.